Wspieramy W. Maroka - Mistrza Polski w rzucie dyskiem

Lena Lighting z przyjemnością angażuje się w inicjatywy wspierające lokalną społeczność, a w szczególności dzieci i młodzież. Zdając sobie sprawę jak ważną rolę w życiu młodych ludzi odgrywa sprawność fizyczna, z nieukrywaną radością uczestniczy w akcjach, które promują nastoletnich sportowców.

Wojciech Marok to bardzo utalentowany lekkoatleta, który reprezentuje nie tylko swoją szkołę, ale też i nasze miasto Środę Wielkopolską. Dzięki systematycznym treningom, które wymagają wielkiej samodyscypliny i wytrwałości, osiąga wyniki, które są wybitne nie tylko w skali makroregionu, ale całej Polski. Wojtek jest Mistrzem Polski w rzucie dyskiem i do niego należy także rekord Polski, uzyskany podczas V Mistrzostw Euroregionu w Słubicach.

By osiągać takie wyniki sportowe potrzebny jest talent i ciężka praca, jak również wsparcie finansowe. Specjalistyczny sprzęt sportowy, profesjonalny strój niekrępujący ruchów – to na tym poziomie sportowym także ważne aspekty, wpływające na wyniki mierzone w centymetrach. Mając to na uwadze postanowiliśmy ufundować Wojtkowi odzież sportową i jesteśmy dumni, że możemy stać się jednym z jego sponsorów.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.