Targi EXPOPOWER 2016 - konferencja w Poznaniu

lena lighting expopower banner

Podczas pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER w Poznaniu pod patronatem Polskiego Komitetu Oświetleniowego SEP i Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego POL-Lighting odbyła się VII Konferencja Naukowo-Techniczna z cyklu „Energooszczędność w oświetleniu”. Tematem wydarzenia była technika świetlna w 2016 roku.

Tegoroczna konferencja poświęcona była w szczególności optymalizacji zużycia energii w instalacjach i sieciach elektrycznych, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, odpowiednio energooszczędnych źródeł światła i opraw oświetleniowych, a także systemów sterujących, wspomagających proces optymalizacyjny.

Wśród znamienitych prelegentów reprezentujących zarówno środowisko naukowe jak i znanych producentów swój referat miał zaszczyt również wygłosić Product Manager Leny Lighting S.A. – Cezary Wichniewicz. Celem referatu było przedstawienie różnic i korzyści wynikających z zastosowania energooszczędnych rozwiązań Led zamiast tradycyjnych opraw oświetleniowych. Referat wzbudził duże zainteresowanie uczestników konferencji i zapoczątkował ciekawą dyskusję na ten temat w kuluarach.

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.