Stoisko Lena Lighting nominowane do nagrody StandOUT

StandOUT

Z przyjemnością informujemy, że stoisko Lena Lighting zostało wytypowane do udziału w konkursie StandOUT na najciekawsze polskie stoisko prezentowane podczas jednych z najbardziej prestiżowych targów oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów - Light + Building 2016.

Konkurs StandOUT  jest organizowany z inicjatywny  portalu exspace.pl Jego celem jest  identyfikacja i nagrodzenie stoisk, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Udział w konkursie to potwierdzenie dla wystawcy, że jego stoisko było nie tylko unikatowe, ale również prezentowało aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania.

Stoiska oceniane są przez użytkowników portalu exspace.pl. w drodze głosowania, które odbywa się  w dniach 30 marca – 14 kwietnia 2016. Każdy uczestnik głosowania może ocenić stoisko w skali od 1 – 5 (gdzie 1 oznacza najniższą ocenę, a 5 najwyższą).

Zachęcamy wszystkich, którym nasze stoisko dostarczyło pozytywnych wrażeń wizualnych do oddania głosu i przyznania nam odpowiednio wysokiej liczby punktów, tym samym zwiększając nasze szanse na otrzymanie nagrody.

Głosować można poprzez kliknięcie w poniższy link, wybranie stoiska Lena Lighting z listy i przyznanie odpowiedniej liczby punktów (nad zdjęciem naszego stoiska).

Wszystkim z góry dziękujemy!

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.