Lena Lighting na targach Light+Building 2016 we Frankfrucie

aktualnosci targi

W dniach 13-18 marca we Frankfurcie nad Menem odbyły się jedne z najbardziej prestiżowych targów oświetleniowych Light+Building. Prezentowane tam nowości produktowe oraz przedstawiane najnowsze osiągnięcia i rozwiązania będą wytyczać trendy na kolejny rok. Na targach tych co dwa lata spotykają się najwięksi producenci oświetlenia na świecie. Wśród nich swoje produkty i rozwiązania prezentowała Lena Lighting S.A.

Spośród wszystkich produktów z naszej oferty wyróżniają się na pewno oprawy przemysłowe led. Udoskonalamy i projektujemy nowoczesne oprawy, które zapewniają optymalne oświetlenie hal produkcyjnych i magazynowych przy jednoczesnej znaczącej oszczędności energii. Podczas targów największym zainteresowaniem cieszyły się nasze nowości z tej kategorii - CODAR RS LED EVO oraz INDUSTRY LED.
 
Od kilku lat rozwijamy współpracę z projektantami i architektami. Stąd w naszej ofercie ważną pozycję stanowią oprawy „architektoniczne”, które idealnie komponują się z otoczeniem i charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi. Podczas targów prezentowaliśmy między innymi oprawy SWING LED, które przyciągały na nasze stoisko architektów i designerów.

Podsumowując nasze uczestnictwo w tym wydarzeniu – jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, wyrazili swoje opinie i oczekiwania. Będziemy na pewno starali się zaspokoić ich potrzeby, by nasza oferta, która została przyjęta z dużym entuzjazmem mogła być wciąż udoskonalana i dopasowana do zmieniających się w szybkim tempie wymagań obecnych i mamy nadzieję nowych Klientów.

Poniżej znajduje się fotorelacja z naszego stanowiska:

Obserwuj nas na:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.