Lena Lighting- zdjęcie kloszy

Badania i rozwój

Naszą misją jest tworzenie oświetlenia pozwalającego na maksymalne obniżenie zużycia energii elektrycznej, przy jednoczesnej poprawie jakości emisji świetlnej. Projektując oprawy oświetleniowe korzystamy z najnowszych osiągnięć nauki i technologii. Dzięki temu produkujemy lampy i systemy, które słyną ze znakomitych parametrów i wysokiej energooszczędności.

Centrum badawcze Lena Lighting wyposażyliśmy w najwyższej klasy sprzęt pozwalający nam na przeprowadzanie najbardziej skomplikowanych badań elektrycznych i mechanicznych. Nasze laboratoria wyposażone są m.in. w goniometr, spektrometry z kulami całkującymi oraz wiele innych urządzeń niezbędnych do testowania i ewolucji produktów.

Nad rozwojem badań czuwa zespół wykwalifikowanych ekspertów: naukowców, inżynierów i elektryków, dla których światło i nowoczesna technologia stanowią obszar bezustannych poszukiwań inspiracji i możliwości.

W ostatnich latach bardzo dynamicznie pracujemy nad łączeniem wysoce energooszczędnych opraw ledowych z inteligentnym zarządzaniem i sterowaniem oświetleniem. Dzięki temu możemy poszczycić się realizacjami przynoszącymi ponad 86% oszczędności w zużyciu energii elektrycznej, zapewniając optymalne, przyjazne dla człowieka i bezpieczne światło.

Lena Lighting - Goniometr Lustrzany
Lena Lighting - Kula Ulbrichta
Lena Lighting- produkcja klosza
Lena Lighting- projektant oświetlenia
Lena Lighting- projektanci oglądają oprawę
Lena Lighting projektanci rozmawiają

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.