Dołączyliśmy do platformy BIMobject

Lena Lighting dołączyła do platformy BIMobject, która jest doskonałym miejscem do rozbudowania portfolio produktowego oraz wsparcia architektów i projektantów w ich codziennej pracy. Tworzenie kopii wirtualnych pozwala na szeroki dostęp do projektu na wielu etapach realizacyjnych oraz na pozyskanie niezbędnych  informacji na jego temat.

Czym jest BIM?

BIM to skrót od Building Information Modeling. Technologia ta doprowadziła do zrewolucjonizowania podejścia do digitalizacji procesów tworzenia obiektów i przedmiotów. To nie tylko model 3D, odwzorowujący aspekty projektowania, techniczne czy fizyczne, ale także możliwość wglądu w projekt na wszystkich etapach tworzenia.

Dlaczego warto zainwestować?

Stworzenie transparentnej struktury z aktualną dokumentacją, kwestiami prawnymi czy ścisłymi wytycznymi pozwala zaoszczędzić czas oraz koszty. W schemat ingerować mogą wszyscy zaangażowani, nawet inwestor, co przekłada się na zminimalizowanie ewentualnych błędów oraz zdynamizowanie prac. Po zakończonym projekcie wciąż możemy przeglądać pliki, które służą jako baza danych o danym obiekcie czy produkcie.

Dla kogo został stworzony?

Technologia BIM najlepiej sprawdza się wśród architektów i projektantów, doprowadza ona do automatyzacji procesów projektowania. Również wykonawcy oraz inwestorzy czerpią z niej duże korzyści, mogą na bieżąco nanosić na plik komentarze oraz obserwować postęp w rozwoju prac.

bimobject.com/pl/lena_lighting

Lena Lighting zrzut ekranu z bimobject

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.