Nowa hala produkcyjna i biurowiec Lena Lighting

Lena Lighting dynamicznie się rozwija. W ostatnim czasie rozbudowaliśmy nasz zakład o nową halę produkcyjną oraz biurowiec. Zakupiliśmy także najnowocześniejszą linię SMT i powiększyliśmy nasze Centrum Badawcze.

Nowa hala o powierzchni 1200 m2 istotnie wpływa na zwiększenie naszych  mocy produkcyjnych i pozwala nam na utworzenie dodatkowych miejsc pracy. Oprócz zwiększenia powierzchni zakładu  zainwestowaliśmy także w park maszynowy.  Nasza nowa, innowacyjna linia produkcyjna SMT w ciągu godziny  jest w stanie położyć 80.000 komponentów i nakładać elementy niestandardowe: klejone lub lutowane. W ten sposób znacząco przyspieszyliśmy procesy wytwarzania opraw LED i jednocześnie zwiększając komfort pracy.

Zyskaliśmy też nową przestrzeń biurową, którą zaprojektowano z myślą o wygodzie  naszych pracowników. Budynek o powierzchni 400 m2, został wyposażony m.in. w oświetlenie oparte na technologii Human Centric Lighting, które dostosowuje intensywność oraz barwę strumienia światła do rytmu dobowego użytkowników. W ten sposób pozytywnie wpływa na samopoczucie i stwarza optymalne warunki do pracy o każdej porze dnia.

Rozwój infrastruktury objął także nasze Centrum Badawcze. W ostatnich dniach uruchomiliśmy nową część laboratorium o powierzchni 70 m2, w którym testujemy nasze produkty. To właśnie w Centrum Badawczym przeprowadzamy m.in. badania wartości strumienia świetlnego, uderzenioodporności, szczelności opraw na wilgoć oraz pyły, a także tak zwany test rozżarzonego drutu, który pomaga określić w jakich temperaturach mogą pracować poszczególne oprawy.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.