Biurowiec Cavatina

Nasz czarno-złoty UV-C STERILON FLOW w biurowcu CAVATINA w Krakowie zaprezentował się doskonale.

Biurowiec należący do jednych z nowocześniejszych obiektów w Krakowie zastosował nasze lampy UV-C STERILON FLOW w swoich wnętrzach. Nie zakłócając pracy zespołu, pracował w tle i oczyszczał powietrze (dezynfekcja przepływowa) z drobnoustrojów i nie tylko. Lampy z rodziny UV-C STERILON FLOW charakteryzują się: niecodziennym wyglądem, są mobilne, można je stosować w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie. To tylko nieliczne atuty.

1 / 3

Dobre oświetlenie biura powinno łączyć w sobie znakomitą funkcjonalność, wysoką energooszczędność oraz walory estetyczne. Jest to obszar, na który warto zwrócić baczną uwagę, ponieważ jakość oświetlenia biurowego wpływa bezpośrednio na samopoczucie pracowników, a także na to, jak wykonują oni swoje obowiązki. Lena Lighting to producent oświetlenia, który proponuje różnorodne oprawy oświetleniowe przeznaczone do obiektów biurowych. Proponowane przez nas lampy biurowe LED zapewniają odpowiedni strumień świetlny i wykonane są wyłącznie z wysokiej klasy materiałów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz realizacjami.

Oświetlenie biura – na co warto zwrócić uwagę?

Decyzja dotycząca tego, jakie oświetlenie w biurze zamontować, powinna być poprzedzona dokładną analizą. Jakie parametry należy wziąć pod uwagę podczas wyboru oświetlenia biurowego?

Podstawowym kryterium wyboru jest odpowiedni strumień świetlny, a także wysoki współczynnik oddawania barw CRI. Wraz ze wzrostem jego wartości rośnie również wrażenie naturalności barwy danego obiektu, co oznacza, że oświetlone za pomocą takiego światła przedmioty przypominają te, które zostały oświetlone światłem słonecznym. Dzięki temu poprawie ulega komfort i samopoczucie pracowników, a wnętrze biura wygląda znacznie lepiej.

Ważne jest, aby pamiętać przy tym, że oświetlenie biura powinno być równomierne. Jak tego dokonać? W tej roli dobrze sprawdzi się oświetlenie biurowe sufitowe – w naszej ofercie dostępne są m.in. plafony, kasetony czy oprawy liniowe LED. Oprawy oświetleniowe proponowane przez Lena Lighting oparte są o technologię LED, dzięki czemu gwarantują energooszczędność oraz bardzo długą żywotność. Co istotne, lampy LED, które oferujemy jako oświetlenie do biura, spełniają normy dotyczące oświetlenia w miejscu pracy zawarte w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej normy dotyczące oświetlenia w miejscu pracy. Oświetlenie biurowe sufitowe można w razie potrzeby uzupełnić oświetleniem punktowym, którego rolę mogą pełnić m.in. niżej zawieszone lampy czy kinkiety.

Nie bez znaczenia jest również odpowiednia temperatura barwowa światła. W przypadku oświetlenia biurowego najlepiej zdecydować się na lampy biurowe LED emitujące światło o barwie neutralnej, czyli zbliżonej do światła dziennego.

Energooszczędne oświetlenie do biura od Lena Lighting – realizacje

Jako Lena Lighting oferujemy wysokiej klasy oświetlenie biurowe w atrakcyjnej cenie. O tym, jak dobre są proponowane przez nas rozwiązania, świadczą liczne realizacje z udziałem naszych produktów. Wśród tych realizacji wyróżnić można m.in.

  • Biurowiec Direct,
  • Biurowiec Willcare,
  • Warszawską Szkołę Reklamy,
  • Salon BMW Smorawińscy,
  • Budynek ASPPECT należący do Politechniki Lubelskiej,
  • Kompleks wieżowców BUSINESS BUY w Dubaju.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane inwestycją w energooszczędne oświetlenie w biurze.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.