Oświetlenie placu
Komorniki

Autodrom Skoda

Bezpieczeństwo jazdy. Ale przy realizacji tej inwestycji słowa te nabrały niezwykłego znaczenia. W szkole największą atrakcją na torze jest wprowadzanie auta w niekontrolowany poślizg nadsterowny...
Olsztyn, Najnowsze

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

Nowe oświetlenie w Miejskich Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Olsztynie. 92 lampy TIARA LED PRO oświetlają teren Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Olsztynie. Nowe oświetle...

Oświetlenie placu

Oświetlenie różnego rodzaju przestrzeni i obiektów odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu oczekiwanego komfortu ich użytkowania. Oświetlenie placu wymaga od projektanta dostosowania opracowywanego rozwiązania do wymogów prawa oraz wzięcia pod uwagę wygody użytkowników danej lokalizacji. W tym celu warto sięgnąć po oprawy oświetleniowe, które w energooszczędny sposób pozwolą na oświetlenie sporego terenu. Jako polski producent oświetlenia Lena Lighting oferujemy znakomite lampy do oświetlenia placu – nasze produkty łączą w sobie wysoką efektywność z efektownym designem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Lena Lighting.

Oświetlenie placu – na co warto zwrócić uwagę przy jego doborze?

Różnego rodzaju place i podobne przestrzenie wymagają dobrego oświetlenia, ponieważ są to miejsca często użytkowane przez ludzi. Niezależnie od tego czy chodzi o oświetlenie placu budowy, czy też placu przed dużym obiektem firmowym – odpowiednia ilość i jakość światła jest niezbędna do zapewnienia zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa. Każda lampa LED tworząca oświetlenie placu przyczynia się do zwiększonej wygody osób poruszających się po danym terenie samochodem lub innym środkiem transportu. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi plac manewrowy, lotnisko, czy też innego typu przestrzeń, zawsze warto postawić na najwyższą jakość.

Energooszczędne lampy do oświetlenia placu od Lena Lighting

Oświetlenie placu jest stosowane na zewnątrz budynków. Z czym się to wiąże? Zazwyczaj lampy do oświetlenia placu, w przeciwieństwie do zamkniętych obiektów, znajdują się wysoko nad poziomem gruntu. Przez to konieczne jest wykorzystywanie mocnych lamp, ponieważ w innym wypadku oświetlenie nie będzie skuteczne. Takie rozwiązania wiążą się jednak z wysokim poborem energii, dlatego najlepszym wyborem okazują się lampy LED.

Lampy LED zdobyły swoją obecną popularność ze względu na świetne parametry. Oferowane przez nas modele charakteryzują się dobrym współczynnikiem oddawania barw oraz skutecznością świetlną, wyrażaną w lumenach na wat. To szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, ponieważ dobre oświetlenie LED to rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne. W zaokrągleniu podaje się, że lampy LED pobierają pięć razy mniej energii elektrycznej, niż ich wolframowe odpowiedniki, przy tej samej wartości lumenów. Za skorzystaniem z tej technologii przemawia też żywotność, która może wynosić kilka lub kilkanaście lat ciągłego świecenia.

Oświetlenie placu od Lena Lighting – gwarancja wytrzymałości i niezawodności

Używane przez nas lampy LED są wykonywane z najwyższą dbałością o szczegóły. Wiemy, że oświetlenie zewnętrzne jest szczególnie narażone na wpływ negatywnych czynników naturalnych, dlatego wszystkie oprawy w naszej ofercie są na nie odporne. Chodzi zarówno o wilgoć, opady deszczu, jak i skrajne temperatury. Wykazują także sporą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Stosowane na zewnątrz lampy LED muszą także skutecznie oświetlić dany teren, jednak często ograniczeniem może być umiejscowienie słupów. Z tego powodu, stosowane przez nas oprawy w większości posiadają możliwość regulowania zarówno w pionie, jak i poziomie.

Lena Lighting – szeroki wybór wysokiej jakości opraw oświetleniowych LED

Oświetlenie placu proponowane. przez Lena Lighting to lampy LED o elastycznym doborze mocy w zakresie od 13 do 228 W, mogące wyemitować od 1550 do 27300 lumenów. Dbamy o bezawaryjność i bezpieczeństwo, dlatego każdy model posiada zabezpieczenie Sp10KV, które chroni przed wysokimi skokami napięcia i przepięciami. W naszej ofercie znajdują się także m.in. oprawy oświetleniowe LED, które doskonale sprawdzą się jako oświetlenie placu budowy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Zaufało nam już wielu klientów, którzy postawili na najwyższą jakość. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Lena Lighting S.A.